Klimat górskiego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane znane są nie jedynie w naszym kraju, ale również w całej Europie już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, wypoczynku a nawet natchnieniem twórczości polskich artystów. Specyficzny klimat i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na wyjątkowe walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten górski kurort górski niezliczona ilość turystów. Żeby móc ugościć tak olbrzymią ilość przyjezdnych Zakopane proponuje im bardzo różnorodną bazę noclegową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie z pewnością może zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane wymogi.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza noclegowa znajduje się zarówno w spokojnych zakątkach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką udostępnia dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania wymaganych warunków lokalowych, ale również ogromu atrakcji, które uprzyjemniają urlop. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych dań towarzyszy lokalna muzyka przez góralskich muzyków.

Dużo informacji zaczerpnięto z serwisu:: apartamenty Zakopane Krukówki